Wij werken met zeven kinderfysiotherapeuten en één praktijkondersteuner:

WebJessica     WebThirza

Jessica Geltink
Kinderfysiorherapeut
jgeltink@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

89033636504

 

Thirza Bakker
Kinderfysiotherapeut
tbakker@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

59060928904

WebDorien    WebJanita

Dorien Schilder
Kinderfysiotherapeut
dschilder@kinderfysiozwl

BIG-nummer:

59917483204

 

Janita Ebeke
Kinderfysiotherapeut
jebeke@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

59911521804

 WebJosien    WebNathalie

Josien Klarenbeek
Kinderfysiotherapeut
jklarenbeek@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

59909972104

 


Nathalie Boskers
Kinderfysiotherapeut
nboskers@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

89919525504

 

wieowie  

WebLaurie

Diny van Berlo
Kinderfysiotherapeut
dberlo@kinderfysiozwl.nl

BIG-nummer:

99033111104

 

Laurie ten Hove
Praktijkondersteuner
ltenhove@kinderfysiozwl.nl

 

 

 

 

 


De kinderfysiotherapeuten zijn allen geregistreerd in het register van de Nederlandse Vereniging voor Fysiotherapie in de Kinder- en Jeugdgezondheidszorg (NVFK). Wij staan ook geregistreerd in het Centraal Kwaliteits Register van het Koninklijk Nederlands Genootschap voor Fysiotherapie (KNGF).

We zijn een Plus Praktijk! Dit is een predicaat ontwikkeld door Achmea voor fysiotherapiepraktijken die niet alleen voldoen aan de kwaliteitseisen van de eigen beroepsvereniging (KNGF), maar een stapje verder gaan: door transparant te zijn over de zorg die geleverd wordt, met aanvullende programma's en aantoonbare kwalitatieve doelmatige zorg. Na externe toetsing zijn we beloond met het predicaat.

Ook staan wij ingeschreven in het BIG-register (Beroepen Individuele Gezondheidszorg). Door deze inschrijving zijn wij bevoegd ons beroep uit te oefenen en de beroepstitel te voeren. Eens in de vijf jaar tonen wij aan dat onze kennis en vaardigheden nog van voldoende niveau zijn door te voldoen aan herregistratiecriteria. Doel is de kwaliteit van de zorg en de veiligheid van patiënten te waarborgen. Het BIG-register kan door iedereen geraadpleegd worden.

Handelsregisternummer Kamer van Koophandel: 08199742